شرایط و قوانین برای شرکت کنندگان

در این صفحه قوانین و شرایط شرکت در بوت کمپ های کارادمی را مطالعه می کنید. با توجه به محدودیت در برگزاری دوره‌ها و به جهت حفظ کیفیت دوره‌ها، کارادمی برای ثبت نام کارآموزان یک فرآیند پذیرش را در پیش می‌گیرد. این فرآیند بدان جهت است که کارآموزان بتوانند بهترین بهره را از دوره برگزار شده ببرند. بنابراین نیاز است تا کاراموزان برای ورود به دوره‌های بوت‌کمپ از آمادگی لازم برخوردار باشند. نهایت سعی ما در کارادمی بر این است که در دوره‌های مشاوره آمادگی، راهنمایی لازم را به متقاضیان ارائه دهیم. اما هیچگونه ضمانتی در ارتباط با پذیرفته شدن در دوره بوت‌کمپ وجود ندارد. همچنین ارزیابی روند پیشرفت شرکت کننده در طول دوره به صورت هفتگی توسط مربیان انجام می شود و ضمانت ادامه روند بوت کمپ و فرایند استخدام منوط به فعالیت و انجام تمرینات و پروژه‌ها توسط شرکت کننده می باشد.

نهایت سعی کارادمی بر این است تا فرصت مساوی و بدون اجحاف برای کلیه شرکت کنندگان در معرفی به شرکت‌ها را فراهم آورد.

همچنین کارادمی این حق را برای خود محفوظ میدارد تا دسترسی شرکت کنندگانی را که در روند بوت کمپ اختلال ایجاد می کنند را مسدود سازد. بدیهیست کارادمی همواره تلاش می کند تا بوت کمپ به نحو احسن برای همه شرکت کنندگان اجرا شود و اختلالی در آن ایجاد نگردد.

کارادمی در مراحل قبل از استخدام مانند آماده‌ سازی رزومه و آمادگی برای مصاحبه‌ها در کنار کارآموزان است. کارادمی برای بوت کمپ های دارای تضمین شغلی با شرایط مندرج در این صفحه اقدام به کاریابی برای شرکت کنندگان می کند.

کارادمی هیچگونه مسئولیتی در قبال اختلافات با کارفرمایان و شرکت‌ها پس از استخدام ندارد

این شرایط و قوانین ممکن است در طول زمان و بدون اطلاع قبلی بروزرسانی شود.

شرایط و قوانین استخدام

بوت کمپ کارادمی متعهد است تا بر اساس شرایط مندرج در این بخش به کارجو در ورود به بازار کار مرتبط با بوت کمپ گذرانده شده یاری رساند. کارجو با توجه به شرایط زیر واجد دریافت تضمین است. در صورتی که شرایط از سمت کارجو و شرکت محقق شده و کارجو بعد از شش ماه از تکمیل بوت کمپ و ارائه پروژه نهایی، در استخدام شرکت در نیامده باشد، کارادمی متعهد با بازگشت ۱۰۰٪ وجه پرداختی است. شرایطی که تضمین را برای کارجو برقرار می کند به شرح زیر است:

 • ۱- قبولی در آزمون و مصاحبه ورودی بوت کمپ.
 • ۲- تکمیل ۱۰۰٪ بوت کمپ و شرکت در جلسات تمرین و رفع اشکال به طور کامل. همچنین ارتباط با مربی در طی هفته برای رفع اشکال و طرح پرسش.
 • ۳- تکمیل پروژه نهایی که به تایید مربی و مدیر اجرایی بوت کمپ رسیده باشد.
 • ۴- شرکت در جلسات آمادگی برای ورود به بازار کار و آماده سازی رزومه.
 • ۵- تایید موارد زیر توسط مربی و مدیر اجرایی بوت کمپ: رزومه، منبع کد GIT، پرتفوی پروژه ها، رزومه در سایت های کاریابی اعلامی از سمت کارادمی، وبلاگ فعال با حداقل ۳ پست در ماه
 • ۶- ارسال رزومه به حداقل ۵ عنوان شغلی مرتبط در هفته.
 • ۷- حداقل سن ۱۸  و حداکثر ۳۲ سال در زمان ثبت نام
 • ۸- پایان خدمت، معافیت دائم و یا داشتن حداقل یک سال معافیت تحصیلی برای آقایان.
 • ۹- دارای شهروندی و یا اقامت دائم و یا اجازه کار رسمی (۱۲ ماه و بیشتر) در کشور ایران. تضمین کاریابی برای شرکت کنندگان خارج از ایران نمی باشد اما همچنان کارادمی در کنار کارجو برای یافتن کار قرار دارد.
 • ۱۰- امکان نقل مکان به شهرهای دیگری از جمله تهران، اصفهان، شیراز، تبریز، مشهد.
 • ۱۱- پرداخت کامل شهریه بوت کمپ
 • ۱۲- آمادگی برای بررسی پیشینه توسط شرکت مانند گواهی سوء پیشینه. در صورتی که شرکت به دلایل عدم امکان بررسی پیشینه اقدام به رد کارجو نماید، مسئولیتی متوجه کارادمی نمی باشد.
 • ۱۳- قبول کار در موقعیت های کاری منعطف، حضوری، نیمه حضوری
 • ۱۴- ارتباط با مسئول کاریابی کارادمی و پاسخگو بودن به تماس ها از سمت کارادمی و شرکت ها
 • ۱۵- شرکت در مصاحبه های ست شده توسط شرکت‌ها.
 • ۱۶- توجه و اقدام کامل کارجو به راهنمایی های مسئول کاریابی.
 • ۱۷-  اقدام کارجو برای ارسال رزومه در کارهای مرتبط با بوت کمپ گذرانده شده.
 • ۱۸- کارجو متعهد است همکاری لازم را با مسئول کاریابی در طول دوره جستجو داشته باشد.
 • ۱۹- کارجو در ابتدای شروع بوت کمپ شرایط و قوانین مندرج در این صفحه را پذیرفته باشد.
 • تذکر: شرکت‌ها ممکن است بر اساس سیاست‌های جذب نیروی انسانی خود دوره کارآموزی را با شرایط مختلف از جمله حقوق پایه در نظر بگیرد و یا قوانینی را داشته باشند که در حوزه اختیار کارادمی نباشد. از این رو مسئولیتی متوجه کارادمی نمی باشد.تذکر: در صورتی که کارجو به هر دلیلی تصمیم به ورود به کار دیگری گرفته باشد و یا تصمیم به آزادکاری و کار مستقل بگیرد، و یا اقدام به مهاجرت کند، مسئولیتی متوجه کارادمی نخواهد بود. تذکر: در شرایط استثنا که اختلالی در اینترنت کشوری ایجاد شده باشد به ازای روزهای اختلال به طول دوره جستجوی شغلی افزوده می شود.

شرایط پرداخت

پرداخت شهریه دوره‌های آموزشی و بوت کمپ ها به ۲ صورت امکان پذیر است که در ادامه توضیحات لازم آورده شده است.

 1. پرداخت نقدیدر صورتی که شرکت کننده تمایل به پرداخت کل هزینه دوره را در ابتدای شروع بوت‌کمپ داشته باشد یک تخفیف ۱۰٪  به کاربر تعلق خواهد گرفت.
 2. پرداخت ماهیانه: در این متد پرداختی که گزینه اقتصادی‌تر است، خدمات بوت‌کمپ از ابتدای ماه به کارجویان تخصیص داده شده و  شرکت کننده شهریه ماه مربوطه را در انتهای هر ماه پرداخت می‌نماید . لازم به ذکر است پس از ارزیابی فنی و رفتار کارجو در طول هر هفته، اعم از انجام مستمر تمرینات و شرکت در جلسه‌های منتورینگ و لایو، ادامه روند بوت‌کمپ برای کاربر امکان پذیر خواهد بود. در غیر اینصورت هیچ مسئولیتی متوجه کارادمی برای ادامه روند بوت‌کمپ نخواهد شد. همچنین هیچگونه هزینه‌ای  متوجه کارجو تا انتهای ماه نیز نخواهد بود.

شرایط بازگشت وجه

شرایط استرداد وجه به شرح زیر است:

از آنجایی که بوت کمپ‌های کارادمی از یک دوره آماده‌سازی رایگان با بیش از ۱۰۰ ساعت محتوای آموزشی برخوردار است این فرصت مناسبی را به متقاضی می‌دهد تا توانایی‌های خود را قبل از ثبت نام و شرکت در بوت‌کمپ اصلی ارزیابی کند. پس از شروع بوت کمپ، ضمانت بازگشت وجه تنها برای افرادی امکان پذیر است که پرداخت نقدی را به عنوان متد پرداختی انتخاب نموده‌اند و کل هزینه دوره را قبل از شروع دوره تسویه کرده اند. لازم به ذکر است که زمان درخواست استرداد وجه حائز اهمیت است.
به عنوان مثال اگر دوره مربوطه ۳ ماهه باشد. بازگشت وجه به شرح زیر است

اگر در داخل ماه اول و قبل از اتمام ماه صورت گیرد ۱۰۰٪ عودت خواهد شد.
اگر در داخل ماه دوم و قبل از اتمام ماه صورت گیرد شهریه ماه اول کسر و مابقی عودت خواهد شد.
اگر در داخل ماه سوم و قبل از اتمام ماه صورت گیرد شهریه ماه اول و دوم کسر و مابقی عودت خواهد شد.

پس از انتهای ماه سوم (که در حقیقت انتهای دوره می باشد) استرداد وجه امکان پذیر نمی باشد.

 

با بوت‌کمپ ، سیلابس و تاریخ شروع بیشتر آشنا شوید.