شرایط و قوانین برای شرکت کنندگان

در این صفحه قوانین و شرایط شرکت در بوت کمپ های کارادمی را مطالعه می کنید. با توجه به محدودیت در برگزاری دوره‌ها و به جهت حفظ کیفیت دوره‌ها، کارادمی برای ثبت نام کارآموزان یک فرآیند پذیرش را در پیش می‌گیرد. این فرآیند بدان جهت است که کارآموزان بتوانند بهترین بهره را از دوره برگزار شده ببرند. بنابراین نیاز است تا کاراموزان برای ورود به دوره‌های بوت‌کمپ از آمادگی لازم برخوردار باشند. نهایت سعی ما در کارادمی بر این است که در دوره‌های مشاوره آمادگی، راهنمایی لازم را به متقاضیان ارائه دهیم. اما هیچگونه ضمانتی در ارتباط با پذیرفته شدن در دوره بوت‌کمپ وجود ندارد.

نهایت سعی کارادمی بر این است تا فرصت مساوی و بدون اجحاف برای کلیه شرکت کنندگان در معرفی به شرکت‌ها را فراهم آورد.

کارادمی در مراحل قبل از استخدام مانند آماده‌ سازی رزومه و آمادگی برای مصاحبه‌ها در کنار کارآموزان است. اما ضمانتی برای استخدام وجود ندارد

کارادمی هیچگونه مسئولیتی در قبال اختلافات با کارفرمایان و شرکت‌ها پس از استخدام ندارد

این شرایط و قوانین ممکن است در طول زمان بروزرسانی شود.

شرایط پرداخت

پرداخت شهریه دوره‌های آموزشی و بوت کمپ ها به ۲ صورت امکان پذیر است که در ادامه توضیحات لازم آورده شده است.

  1. پرداخت نقدی: در صورتی که شرکت کننده تمایل به پرداخت کل هزینه دوره را در ابتدای شروع بوت‌کمپ داشته باشد یک تخفیف ۱۰٪  به کاربر تعلق خواهد گرفت.
  2. عضویت ماهیانه: در این متد پرداختی که گزینه اقتصادی‌تر است شرکت کننده حق عضویت ماه مربوطه را اول ماه پرداخت نموده و دسترسی به محتوای آموزشی برای شرکت کننده فعال می‌شود. در انتهای ماه کاربر برای ادامه در مسیر راه بوت‌کمپ نیاز به پرداخت عضویت در ماه بعد را دارد.

شرایط بازگشت

شرایط استرداد وجه به شرح زیر است:

از آنجایی که بوت کمپ‌های کارادمی از یک دوره آماده‌سازی رایگان با بیش از ۱۰۰ ساعت محتوای آموزشی برخوردار است این فرصت مناسبی را به متقاضی می‌دهد تا توانایی‌های خود را قبل از ثبت نام و شرکت در بوت‌کمپ اصلی ارزیابی کند. به همین منظور پس از قبولی در آزمون عملی و وارد شدن به بوت‌کمپ، استرداد کامل وجه پرداختی تنها تا یک هفته پس از تاریخ اولین شروع کلاس‌ها امکان پذیر می‌باشد. در غیر این صورت استرداد وجه با کسر درصدی از مبلغ انجام می‌شود.

شرایط بازپرداخت شهریه برای عضویت ماهیانه
هفته تکمیل شده از تاریخ شروع بوت‌کمپ
وجه قابل عودت از شهریه پرداختی
۱
۱۰۰%
۲
۶۰%
۳
۴۰%
از هفته سه به بعد
۰

برای کاربرانی که پرداخت نقدی داشته‌اند و به هر دلیلی تصمیم به انصراف از بوت‌کمپ‌ها را دارند، باز پرداخت وجه همانند عضویت ماهیانه که در جدول بالا توضیح داده شده محاسبه می‌شود و میزان هزینه پرداخت شده برای تعداد ماه‌های باقی‌ مانده همچنان عودت داده خواهد شد.

آیا برای موفقیت و دوره های پر از چالش و هیجان انگیز آماده هستید؟