بوت کمپ‌های برنامه نویسی فول استک جاوااسکریپت تابستان در موعد مقرر آغاز شد. گروه جدید کارآموزان با شور و انگیزه کار خود را آغاز کرده اند. در بوت کمپ های جدید ما برنامه های جدیدی را معرفی کرده ایم. از Live Coding با منتور تا کار تیمی به صورت تجربه محور. یکی از مواردی که بر روی آن کار میکنیم، بحث ایجاد تجربه کاری برای شرکت کنندگان است. این که یک پروژه چطور آغاز می شود، از کجا باید شروع کرد، چه چالش هایی در پروژه وجود دارد، چطور زمان خود را مدیریت کنم و بسیاری جزئیات که در طول مسیر حرفه ای به شما کمک می کند.

 بوت‌کمپ  Full Stack جاوا اسکریپت شامل پشته 
MERN (MongoDB/MySQL, ExpressJS, ReactJS, NodeJS) می‌باشد که برای توسعه فرانت اند، بک اند و ارتباط با پایگاه داده استفاده می‌شود. این بوت‌کمپ به شما کمک می‌کند تا وارد دنیای برنامه نویسی شوید و تغییر حوزه کاری داشته باشید. و یا در حوزه کاری خود ارتقا پیدا کنید. در این بوت کمپ با تکنولوژی‌های روز دنیا که برای بازار کار لازم است کار می کنید.

در بوت کمپ های فول استک جاوا اسکریپت هدف این است تا در دو وجه برنامه نویسی وب یعنی Front-end و ‌Back-end بتوانیم دید کاملی پیدا کنیم. یعنی با استفاده از HTML، CSS، SASS، GIT و جاوا اسکریپت بتوانیم یک تسک را به خوبی انجام دهیم. سپس با استفاده از NodeJS و فریم ورک ExpressJS سمت Back-end  یک API توسعه دهیم. در ادامه در سمت Front-End و با استفاده از React  بتوانیم یک رابط کاربری یا User interface فعال ایجاد کنیم. 

هدف در این بوت کمپ این است تا با انجام کار عملی بیشتر بتوانید خود به عنوان یک توسعه دهنده وب یک پروژه را آغاز کنید. همچنین بتوانید به خوبی در اینترنت جستجو کنید، سوالات درست بپرسید و بتوانید به جواب های درست دست پیدا کنید.

زبان جاوا اسکریپت زبانی ساده و در عین حال پیچیدگی های خاص خود را دارد. جز با نوشتن کد در پروژه های تمرینی نمی توان به قابلیت های این زبان پی برد و همچنین پیچیدگی ها و چالش ها را درک کرد. 

هر هفته در طی بوت کمپ مانند یک دوره کارآموزی برنامه نویسی وب، یک چالش برای انجام وجود دارد. هر کدام از چالش ها جنبه های مهمی از برنامه نویسی وب را برای شرکت کنندگان باز می کند تا بتوانند با ترکیب یادگیری ها و جستجوی موثر به حل چالش ها بپردازند.

هدف نهایی برای شرکت کنندگان رسیدن به بازار کار است. بنابراین ما برنامه منسجم پشتیبانی از شرکت کنندگان برای انتهای بوت کمپ در نظر گرفته ایم که در آن با آمادگی رزومه و آمادگی برای مصاحبه شغلی بخشی از کار است.

اگر شما نیز می خواهید در این بوت کمپ ها شرکت کنید می توانید از طریق صفحه بوت کمپ‌های برنامه نویسی فول استک جاوااسکریپت جزییات بیشتر را مشاهده کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخش دوره‌های رایگان آماده سازی برای بوت کمپ را نیز مشاهده کنید.

پست‌های مرتبط

Leave a Comment