آموزش برنامه نویسی

راهنمای آمادگی برای بوت کمپ Front-End و Web Development و Full Stack کارادمی

هر روز ، احتمالاً شما حداقل از یک برنامه تحت وب برای سهولت کارها استفاده می‌کنید. ممکن است این کار ارسال و دریافت ایمیل باشد، به روزرسانی درباره زندگی خود و دوستان در شبکه های اجتماعی باشد یا خرید بلیط فیلم باشد. یا ممکن است برای به اشتراک گذاشتن اسناد، جستجوی آخرین اخبار در روزنامه‌های دیجیتال یا تماشای کلیپ‌های ویدئویی، یا یک میلیون کار دیگر  باشدد که می خواهید در طی روز انجام دهید و از برنامه های تحت وب استفاده کنید. نرم افزاری که برای اجرا در وب ساخته شده اکنون بخش اساسی از زندگی ماست – و نه تنها می توانید از آن استفاده کنید، بلکه می توانید نحوه ایجاد آن را نیز بیاموزید. در این پست به شما می گوییم که چطور برای بوت کمپ ها آماده شوید.

برای شروع این مستند را آماده کرده ایم. این یک برنامه آمادگی است تا برای بوت کمپ اصلی آماده شوید که چالش های سخت‌تری دارد. ما شما را وارد دنیای توسعه وب می کنیم و تمام اصول را به شما آموزش می‌دهیم. شما در مورد تکنولوژی‌های سازنده وب می آموزید: HTML و CSS و در ادامه شما یاد خواهید گرفت که چگونه برنامه نویسی با JavaScript کار می کند و همچنین اصول زبان برنامه نویسی را یاد خواهید گرفت. در پایان این دوره پیش درآمد،  آماده خواهید بود که وارد برنامه کامل توسعه دهنده وب (Front-End) شوید و به یک توسعه دهنده وب واقعی تبدیل شوید.

پس از اتمام، می توانید روند درخواست خود را برای برنامه شروع کرده و صحبت با یک مشاور پذیرش در مورد اهداف شغلی خود را شروع کنید.

از کجا شروع کنم؟

برای شروع از منبع بسیار خوب که برای شما آماده شده است استفاده کنید:

۱- پنل تمرینی Learn Web 

وارد سایت Learn Web شوید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. در ادامه بخش های زیر را تکمیل کنید. 

  • بخش HTML
  • بخش CSS
  • بخش Javascript

۲- مشاهده محتوای ویدئویی آمادگی برای بوت کمپ‌ها در پنل my.karademy.ir

‍مشاهده ویدیوهای آمادگی برای بوت کمپ ها در پنل کارادمی
مشاهد ویدیوهای ساختمان داده و الگوريتم در پنل کارادمی

۳- ایجاد یک صفحه ساده با استفاده از HTML  و CSS 

۴-  در نهایت نوشتن یک برنامه ساده با استفاده از  Javascript مانند نمونه زیر:

ایجاد بازی XO با استفاده از HTML + CSS + Javascript برای انجام این بازی کمی نیاز به دانستن Click Event Listener نیز خواهید داشت.

۵- آموختن مبانی GIT

زمان مورد نیاز برای انجام ۳۰ روز است.

در زمان انجام می توانید با مربی از طریق واتس اپ  (+989213755310) در ارتباط باشید.

با آرزوی موفقیت و به امید دیدار شما در بوت کمپ فول استک جاوا اسکریپت کارادمی

پست‌های مرتبط

Leave a Comment