بوت کمپ Full Stack جاوا اسکریپت

بوت کمپ Full Stack جاوا اسکریپت چیست؟ Full stack دولوپر و یا توسعه دهنده کامل به یکی از پرطرفدارترین و پردرآمدترین فرصت‌های شغلی در حوزه وب تبدیل شده است. از آنجایی که یک Full stack دولوپر باید تسلط کافی در بخش‌های  فرانت اند و بک اند داشته باشد، شاید برای شما این سوال پیش آید که آیا تنها با داشتن دانش در زبان جاوا اسکریپت، امکان تبدیل شدن به یک Full stack دولوپر ممکن است؟ در پاسخ باید گفت بله. چرا که نه؟ پیش از این، جاوا اسکریپت تنها به عنوان یک زبان سمت کاربر و قابل اجرا بر روی مرورگرها بود. الان می‌توان از آن برای برنامه نویسی سمت سرور نیز استفاده نمود. به همین دلیل است که این زبان به عنوان Full Stack شناخته شده است. یعنی همه جنبه‌های یک برنامه را میتوان با استفاده از زبان جاوا اسکریپت پیاده سازی کرد.

اگر شما به دنبال این هستید که به یک برنامه نویس حرفه‌ای و متخصص کامل در جاوا اسکریپت تبدیل شوید، بوت کمپ Full Stack جاوا اسکریپت برای شما طراحی شده است.

درخواست مشاوره و ثبت نام

برنامه درسی بوت کمپ Full Stack جاوا اسکریپت

بوت‌کمپ Full Stack جاوا اسکریپت نیمه وقت (۲۴ هفته) شامل پشته 
MERN (MongoDB/MySQL, ExpressJS, ReactJS, NodeJS) می‌باشد که برای توسعه فرانت اند، بک اند و ارتباط با پایگاه داده استفاده می‌شود

ویدئوهای آموزشی

داشتن دانش اولیه برای ورود به بوت کمپ لازم است و نتیجه بهتری را برای شرکت کنندگان خواهد داشت. ما در قالب سری آموزش‌های ویدئویی سعی داریم تا دانش اولیه مورد نیاز برای شرکت در بوت کمپ را برای شما فراهم کنیم. آموزش ها شامل HTML، CSS و جاوا اسکریپت است.

پلتفرم آنلاین تمرینات

با همکاری بوت کمپ ۳W Academy فرانسه، بستر تمرین برنامه نویسی را در اختیار شما قرار داده‌ایم تا بتوانید مهارت‌های خود را بیشتر کرده و دست به کد باشید. این بستر به صورت رایگان با تمرین‌های متنوع در اختیار شما است. بخش Java script نیز به زودی در پنل فعال خواهد شد.

MERN چیه؟ و چه یاد میگیرم؟

نمونه برنامه یک هفته در بوت کمپ Full Stack جاوا اسکریپت پاره وقت

شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه‌شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه
۹:۰۰
۱۳:۳۰
۱۸:۳۰
۲۱:۳۰
کلاس آنلاین
Pair Programming
کلاس آنلاین
تمرین و منتورینگ گروهی یا ۱:۱
☀️

یادگیری آنلاین و تعاملی در ۲۴ هفته

در طول ۲۴ هفته به صورت آنلاین و زنده در کنار مربیان و سایر کارآموزان به انجام کار عملی و تیمی خواهید پرداخت. هر هفته شامل تمرینات و چالش های برنامه نویسی خواهد بود که به شما در یادگیری و بکارگیری مفاهیم کمک خواهد کرد.

همچنین شما با تمرین تیمی و کار بر روی پروژه مهارت های نرم خود را ارتقا خواهید داد و در انتهای بوت کمپ برای مصاحبه، رزومه سازی و نهایتا استخدام آماده خواهید شد.

تاریخ های شروع بوت‌کمپ
آخرین ارزیابی
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۲۰ آذر ۱۴۰۰
۱۵ آذر ۱۴۰۰
شهریه بوت‌کمپ شش ماهه (۲۴ هفته)

۹ میلیون تومان

(ماهیانه ۱ میلیون پانصد هزار تومان)

مراحل ثبت نام

۱- از طریق این لینک می توانید تعیین زمان برای مشاوره و ارزیابی کنید: 
https://calendly.com/karademycamp/45min
نکته مهم: قبل از شرکت در بوت کمپ های اصلی توصیه می کنیم تا بخش آماده سازی برای بوت کمپ Full-stack و برنامه نویسی Front-End  را مطالعه کنید.

۲- وارد پنل https://my.karademy.ir شوید و در تاریخ مورد نظر خود ثبت نام را تکمیل کنید.

۳- شرکت در برنامه معرفی بوت کمپ که زمان آن به شما اعلام می شود.

شرایط پرداخت بدون ریسک و امکان بازگشت وجه

برای پرداخت شهریه بوت‌کمپ سعی کرده‌ایم تا ساز و کار منعطف پرداخت را برای شما ایجاد کرده و ریسک پرداخت را برای شما برطرف سازیم.

پرداخت شهریه دوره‌های بوت کمپ به ۲ صورت امکان پذیر است:
1. پرداخت نقدی: در صورتی که شرکت کننده تمایل به پرداخت کل هزینه دوره را در ابتدای شروع بوت‌کمپ داشته باشد یک تخفیف ۱۰٪ به کاربر تعلق خواهد گرفت.

2. عضویت ماهیانه: در این متد پرداختی که گزینه اقتصادی‌تر است شرکت کننده حق عضویت ماه مربوطه را اول ماه پرداخت نموده و دسترسی به محتوای آموزشی برای شرکت کننده فعال می‌شود. در انتهای ماه کاربر برای ادامه در مسیر راه بوت‌کمپ نیاز به پرداخت عضویت در ماه بعد را دارد.
برای اطلاعات بیشتر  از بازگشت وجه و قوانین دیگر به بخش شرایط و قوانین پرداخت مراجعه نمایید.

آیا برای موفقیت و دوره‌های پر از چالش و هیجان انگیز آماده هستید؟

سوالات متداول

دوره‌های بوت‌کمپ آنلاین کارادمی کاملا به صورت یک کلاس آنلاین است که کارآموزان در ساعت مشخص در کلاس حاضر شده و به مانند یک کلاس در آن شرکت دارند. این کلاس ها ضبط شده نیست و شما با مربی در تعامل هستید و اگر سوال و یا ابهامی وجود داشته باشد امکان پرسش وجود دارد. در طی دوره نیز شما با هم دوره‌ای های خود و همچنین مربی از طریق سایت سوال و جواب کارادمی در ارتباط هستید. در ضمن هر کلاس ضبط شده تا در طی هفته امکان مراجعه به آن را داشته باشید.

ما تفاوت های زیادی در دوره های آنلاین بوت‌کمپ ایجاد کرده ایم که این آن را با دیگر دوره ها متفاوت می سازد. چند دلیل را برای شما بازگو می کنیم:

دوره های بوت‌کمپ فقط به آموزش مهارت های فنی خلاصه نشده بلکه چالش های کار واقعی را تجربه می کنید.
از آموزش تا دنیای واقعی کار چه به عنوان یک توسعه دهنده در یک تیم و چه به عنوان یک فریلنسر فاصله زیادی وجود دارد. ما بر روی تجربه متمرکز هستیم.

در بین هر کلاس مربی با شما در تماس است تا از چالش های شما مطلع شده و راهنمایی های لازم را ارائه دهد.

شما به دیگران کمک می کنید و دیگران به شما. هیچ چیز مثل حل مشکلات دیگران مفاهیم را برای شما عمیق تر نمی کند.
در دوره های آنلاین از هر شهر و با توجه به زمان مد نظر می توانید در کلاس ها شرکت کنید. محدودیتی وجود ندارد. فقط نیاز است تا در کلاس ها فعال باشید و در بین هر کلاس نیز بر روی پروژه کار کنید.

مهارت های نرم مانند حل مسئله، مدیریت زمان، مشارکت مؤثر در کارها و… آن چیزی است که در این دوره ها تجربه می کنید.

با سرمایه گذاری معقول نتیجه ای منحصر به فرد را در زمان کوتاه بدست می آورید.

پاسخ این سوال بر اساس روحیه و علایق هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا با پیش ثبت نام و دریافت مشاوره رایگان پاسخ مناسبی برای این گزینه بیایید. ما به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید در مسیر حرفه‌ای خود. با آگاهی بیشتری حرکت کنید.

شاید بیشتر از هر دوره دیگری دوره‌های بوت‌کمپ مشارکت و تلاش شما  نیاز دارد. در دوره به طور منظم شرکت کرده پروژه ها را انجام دهیم و در گفتگوها مشارکت کنید.  هرچه تلاش بیشتری داشته باشید، نتیجه بهترین خواهید گرفت.

برای شرکت در این دوره ها نیاز نیست تا یک توسعه‌دهنده باشید. کافی است تا با مباحث اولیه توسعه وب مانند HTML و CSS آشنا باشید. ما به شما در این ارتباط کمک خواهیم کرد.

خیر. پرداخت ها می تواند به صورت ماهانه انجام شود.

دوره‌های کارادمی دوره‌های تجربی و عملی هستند که شرکت کننده مثل کار در یک شرکت و پروژه واقعی نیاز است تا دوره را گذراند. بوت‌کمپ‌های کارادمی این فرصت را در اختیار شرکت کنندگان می گذارند تا فضای کار آموختن را با آموزش تجربه کنند و سریع و مطمئن وارد بازار کار شوند. طبیعتا کارادمی نفع مالی از انجام پروژه‌ها ندارد و نیاز است تا از طریق دریافت شهریه هزینه های آموزش را پوشش دهد.

توضیحات بیشتر را در وبلاگ ما بخوانید.

خیر. ما واقعا از این ترفند بازاریابی فریبنده که برخی در این صنعت برای جذب مشتری استفاده می‌کنند متنفر هستیم. اگر شما واقعا شرایط و قوانین پیرامون این تضمین را خوانده باشید، متوجه خواهید شد که اصلا تضمینی وجود ندارد. شما با هرگونه کوتاهی در روند اجرای آموزش (مانند از دست دادن حتی یک کلاس، عدم انجام بموقع تمرینات، عدم پیگیری‌های لازم جهت استخدام و غیره) دیگر واجد شرایط برای تضمین شغلی نیستید و دیگر بازپرداختی به شما تغلق نمی‌گیرید. در بهترین حالت اگر شما تمامی چک لیست (تضمین شغلی) تعریف شده از قبل را بدرستی انجام دهید، آنها برای شما شغلی رو پیدا نمی‌کنند و فقط برای شما پیشنهاد کار را تضمین می‌کنند. مهم نیست که این پیشنهاد شغلی با حقوق در خواستی شما همخوانی دارد و یا حتی محیط کار پیشنهادی از استانداردهای لازم برخوردار است. پس آن‌ها تعهد خود را برای تضمین شغلی انجام داده‌اند و دیگر مجبور نیستند به شما بازپرداختی داشته باشند.


در کارادمی ما بجای گذاشتن قوانین سفت و سخت و ساختن یک محیط آموزشی پر اضطراب، سعی بر آن کردیم که تمرکز و زمان اصلی خود را برای پرورش خلاقیت و مهارت‌های برنامه نویسی که نیاز بازار کار است بگذاریم و در تمامی مسیر راه تا زمان استخدام در کنار شما باشیم.

دریافت مشاوره

مشاوره رایگان انتخاب بوت‌کمپ فرم مشاوره را تکمیل کنید تا با شما در تماس باشیم. از انتخاب دوره تا نحوه ثبت نام و این که این دوره‌ها برای شما مناسب است را با شما بررسی خواهیم کرد.

نظر شرکت کنندگان بوت کمپ ها

شکوفا قدس از بوت کمپ React/Redux
سید مهدی قائمی از بوتم کمپ PHP/Laravel
روح الله مظفری از بوت کمپ Python و Django
مائده احمدیان از بوت کمپ Python و Django
محمد یلان از بوت کمپ Front-End
معصومه باقری از بوت کمپ Front-End و React
محمد سروی از بوت کمپ PHP/Laravel
آخشام فاخری از بوت کمپ Python و Django

تیم ما

با تیم اجرایی بوت‌کمپ برنامه نویسی Full Stack  کارادمی آشنا شوید 

امیر صباحی

امیر صباحی / مربی

"۱۵ سال پیش کارم را با فلش و برنامه نویسی وب آغاز کردم. در دوران دانشگاه به هم دوره‌ای‌ها برنامه نویسی یاد می‌دادم. در حال حاضر در دو استارت آپ مدیر فنی هستم و همچنان عاشق یاد دادن، یادگرفتن و یاری رساندن به کارآموزان و مهندسان جوان هستم." امیر صباحی مربی با تجربه کار با تیم‌های مهندسی نرم افزار و پرورش و هدایت کارآموزان است و در دوره‌های بوت‌کمپ کارادمی در کنار تک تک کارآموزان به هدایت و مربیگری می‌پردازد.

مربیان کارادمی

امیر حسین مدیرخازنی / مربی

امیرحسین مدیرخازنی یک عاشق تمام عیار توسعه Front-End است که تجربه گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف مانند توسعه UI ، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و UX دارد.

مربیان کارادمی

امین آشتیانی / مربی

سلام. من هرچی سعی کردم یک متن بنویسم چیزی به ذهنم نرسید 🙂 خیلی عجیبه فقط میدونم فرانت اند کارم و عاشق جاوا اسکریپتم و ..." امین آشتیانی مدرس با تجربه در زمینه توسعه رابط کاربری است و زمینه قوی بر روی javascript / ES / React دارد. امین در حال حاضر در تیم توسعه همراه اول فعالیت می کند.

بوت کمپ کارادمی

به تیم ما بپیوندید

آیا به آموزش و تربیت برنامه نویسان آینده علاقمند هستید؟ با تیم فوق العاده کارادمی همراه شوید.

آیا برای ساختن آینده حرفه‌ای خود آماده هستید؟