آمادگی برای بوت کمپ Full Stack جاوا اسکریپت و Front-End

همین الان یادگیری را شروع کنید. دانستن مبانی توسعه وب به شما کمک می‌کند تا در بوت کمپ و بعد از آن آمادگی بالایی داشته باشید. ما برای شما دوره آموزش رایگان برنامه نویسی وب کامل HTML، CSS و Javascript (جاوا اسکریپت) همراه با تمرین  را در نظر گرفته‌ایم تا شما هر چه بیشتر برای  ورود به بوت‌کمپ آماده کنیم. این دوره‌ها هم برای آماده سازی شما بسیار مفید است و هم آزمونی است برای سنجش علاقه شما به مبحث توسعه وب.

محتوای آمادگی ویدئویی

در بخش آموزش برنامه نویسی وب یک پورتفولیو بسازید و با جاوا اسکریپت یک پروژه کوچک انجام دهید. ما در قالب سری آموزش‌های ویدئویی سعی داریم تا دانش اولیه مورد نیاز برای شرکت در بوت کمپ را برای شما فراهم کنیم. آموزش‌ها شامل HTML ،CSS، جاوا اسکریپت و ساختمان داده و الگوریتم است. این دوره از بخش دوره‌های آمادگی رایگان در پنل آموزش برنامه نویسی کارادمی در دسترس است.

ورود به پنل آمادگی

 

بستر تمرین برنامه نویسی

 

با همکاری بوت کمپ W3 Academy فرانسه، بستر تمرین برنامه نویسی را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید مهارت‌های خود را بیشتر کرده و دست به کد باشید. این بستر به صورت رایگان با تمرین های متنوع در اختیار شما است. بخش Javascript نیز به زودی در پنل فعال خواهد شد. در این پنل شما با انجام تمرین‌های ساده در هر مرحله، مفاهیم کلیدی را با انجام کدنویسی فرا می‌گیرید.

ورود به پنل تمرین W3A

با بوت‌کمپ ، سیلابس و تاریخ شروع بیشتر آشنا شوید.